Zapraszamy do wzięcia udziału w 21 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Jorku!!!

Sobota, 12go Stycznia 2013 godzina 7PM

BIBA – 110 Kent Avenue, Brooklyn NY

Wystąpią: Max Kubiś (Old Garage), Dzieci PRL-u, Chupacabra oraz Awangarda a na zakończenie zagrają: DJ Adax oraz DJ Marcus.

W programie ponadto loteria gadgetów związanych z Orkiestrą oraz aukcja.

Zobacz strone WOŚP na facebook pod adresem:www.facebook.com/21wospnyc

Juz teraz mozna przekazywac mniejsze lub wieksze kwoty na rzecz fundacji pod adresem:http://gogetfunding.com/project/the-wosp-foundation

Podczas 21wszego Finału Orkiestry będziemy grali dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Pieniądze zebrane w 21wszym Finale Fundacja będzie chciała podzielić na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Dzień 21wszego Finału będzie jak zawsze dniem pełnym optymizmu i radości. Mamy nadzieję, że jak zawsze skłaniać będzie Polaków do wspólnego bycia ze sobą, odsuwając choć na moment wszelkiego rodzaju troski i kłótnie. Niech 12ty stycznia 2013 r. będzie także dniem, w którym troska o dzieci i seniorów będzie na ustach wszystkich, a następnie – niech nie będzie to tylko jeden dzień, ale cały rok naszych wytrwałych starań, aby polepszyć los wnuczków oraz ich dziadków.