Nasza Ściana to stworzona dla młodych Polaków, grupa zrzeszająca pasjonatów życia i aktywnego wypoczynku w Stanach Zjednoczonych! Tworzona przez takich właśnie ludzi, Nasza Ściana łączy młodych profesjonalistów, studentów, biznesmenów i przedsiębiorców, artystów, sportowców, Amerykanów polskiego pochodzenia jak i Polaków dopiero zaczynających życie na obczyźnie. Nasza Ściana jest nieustannie aktywna,poprzez organizowane imprezy taneczne oraz wyjazdy plenerowe poza miasto.

WYCIECZKI I ZABAWY

Do najpopularniejszych wycieczek Naszej Ściany należą spływy kajakowe, rajdy rowerowe, wycieczki górskie, paintball, jazda konno, wyjazdy na narty, łyżwy i snowboard. Dwa razy w miesiącu Nasza Ściana organizuje imprezy taneczne na terenie Nowego Jorku (Manhattan, Brooklyn) oraz New Jersey, podczas których grana jest muzyka zarowno polska jak i światowa. Dużą popularnością cieszą się zabawy tematyczne, jak Walentynki, Halloween, Sylwester, szalone imprezy w stylu lat 80. i 90. czy kameralne spotkania przy winie.

DZIAŁALNOŚĆ POLONIJNA

Nasza Ściana aktywnie uczestniczy w życiu Polonii skupionej na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, współpracując i goszcząc w najważniejszych organizacjach i instytucjach polonijnych, takich jak Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku, Instytut Piłsudskiego, Instytut Kultury Polskiej w Nowym Jorku, Fundacja Kościuszkowska. Nasza Ściana zaangażowana jest nie tylko w promowanie polskiej kultury i tradycji ale również propagowanie i wspieranie polonijnego sportu i biznesu, poprzez aktywna wspolprace z lokalnymi przedsiebiorcami.

CZŁONKOWIE NASZEJ ŚCIANY

Dzięki zróżnicowanej działalności i dużej aktywności , Nasza Ściana zrzesza ludzi z całej metropolii nowojorskiej, a grono to ciągle się powiększa. Uczestnicy spotkań Naszej Ściany zawierają ciekawe znajomości i spędzają czas wspólnie z ludźmi o podobnych pasjach, co nadaje zabawom Naszej Ściany charakter spotkań wśród dobrych przyjaciół. Nasza Ściana dostarcza wyjątkowych wrażeń, do których chce się powracać! Najlepszym ze sposobów jest ponowne wzięcie udziału w spotkaniu Naszej Ściany.  

Dziękujemy i do zobaczenia! NS Team